Nazilli Emniyet Müdürlüğünün uyuşturucuya karşı mücadelesi tüm hızıyla devam ediyor. Son olarak Nazilli Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekiplerinin çalışması neticesinde, zehir tacirleri Ö.A. ve B.A, üzerilerinde toplam daralı ağırlığı 112.85 gram olan eroin maddesi ile yakalandı. Şüpheli şahıslar 'Uyuşturucu Madde Ticareti Yapma' suçu kapsamında gözaltına alındı. Emniyetteki işlemlerinin ardından mahkemeye sevk edilen şahıslar tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Nazilli polisi zehir tacirlerine göz açtırmıyor
Nazilli’de Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin gerçekleştirdiği operasyonda 2 zehir taciri, 112.85 gram eroin maddesiyle kıskıvrak yakalandı. Zanlılar çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Trend Haberler
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
Nazilli’de seferberlik
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
Aydın'da yıkım devam ediyor
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi