Kaza, İstiklal Mahallesi Süleyman Çamlıca Caddesi üzerindeki durakta meydana geldi. Aydın’dan Germencik istikametine seyir halinde olan Sinan S. (30) idaresindeki 09 JM 660 plakalı otomobil, yoldan geçmeye çalışan Mesut Uçkun’a (48) çarptı. Çarpmanın etkisiyle savrulan ve kanlar içerisinde yere yığılan Uçkun, ağır yaralandı.
Kazayı gören çevredeki vatandaşların ihbarıyla olay yerine polis ve 112 Acil Sağlık ekipleri sevk edildi. İlk müdahalenin ardından ambulansla Aydın Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Uçkun’un hayati tehlikesinin olduğu öğrenildi. Kazanın ardından sürücü Sinan S. gözaltına alınırken kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.
Karşıya geçerken otomobil çarptı
Aydın’ın İncirliova ilçesinde yoldan karşıya geçmeye çalışan yaya, otomobilin çarpması sonucu ağır yaralandı.
Yorumlar
Trend Haberler
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
Nazilli’de seferberlik
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
Aydın'da yıkım devam ediyor
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi