Kuşadası'nın sloganı, yarışmayla belirlenecek

Kuşadası'nın sloganı, yarışmayla belirlenecek
Kuşadası Turizm Platformu, Kuşadası Belediyesi Encümen Salonu’nda toplandı. Toplantıda 15-22 Nisan Turizm Haftasında gerçekleştirilecek etkinlikler masaya yatırılırken, Kuşadası Sloganını Arıyor başlıklı slogan yarışması düzenlenmesine karar verildi.

Kuşadası Belediyesi’nin davetiyle gerçekleşen toplantıya, Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı, Kuşadası Belediye Başkan Yardımcıları Ayşe Şerifoğlu, Tufan Asrav, Muzaffer Eryiğit, Kuşadası Belediye Meclis Üyesi Canan İnanç, Kuşadası Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Çalım, Kuşadası Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hüsnü Öten, Kuşadası Ticaret Odası Genel Sekreteri Burhan Sezer, KODER Başkanı Tacettin Özden, TÜRSAB Kuşadası Bölgesel Yürütme Kurulu Üyesi Fahrettin Çiçek, Aydın Turist Rehberleri Odası Başkan Yardımcısı Ozan Sayın, Kuşadası Kent Konseyi Sekreteri Yavuz Yora, CHP Kuşadası Kadın Kolları Başkanı Yıldız Köse, EKODOSD Başkanı Bahattin Sürücü ile Kuşadası Selanik Mübadilleri Rumeli Göçmenleri Derneği Başkanı Ahmet Altunsoy katıldı.
 

İNGİLİZCE VE TÜRKÇE SLOGAN

Toplantıda, Kuşadası’nın tanıtım çalışmalarında kullanılmak ve marka değerini arttırmak amacıyla bir slogan yarışması düzenlenmesine karar verildi. Sekreteryasını ATRO’nun yürüteceği yarışmanın şartnamesini, ödüllerini ve jürisini belirlemek üzere Kuşadası Belediyesi, Kuşadası Ticaret Odası, KODER, TÜRSAB ve ATRO temsilcilerinin yer aldığı bir Yürütme Kurulu oluşturuldu. 'Kuşadası Sloganını Arıyor' başlığıyla ulusal çapta tüm halka açık olarak düzenlenecek olan yarışma ile, İngilizce ve Türkçe olmak üzere iki ayrı sloganın belirlenmesi ve tüm tanıtım çalışmalarında bu sloganın kullanılması hedefleniyor.
  Kuşadası Turizm Platformu toplantısında ayrıca Turizm Haftası’nda düzenlenecek etkinliklere ilişkin fikir alışverişinde bulunuldu. Halkın turizm alanında bilinçlendirilmesi gerektiğine dikkat çekilen toplantıda, bilgilendirme, eğitim ve farkındalık çalışmalarının arttırılması gerektiği ifade edildi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.