Kaza, Ata Mahallesi Tariş Caddesi üzerindeki sulama kanalında meydana geldi. İşlettiği hırdavat dükkanına gitmek için plakasız motosikletiyle kasksız yola çıkan Mehmet Nihat Bilge, sulama kanalının üzerine yayaların geçmesi için konulan demir köprüden karşıya geçmek istedi. Eni dar olan köprüden geçerken kullandığı motosikletin direksiyon hakimiyetini kaybeden Bilge, yaklaşık 3 metre yükseklikten sulama kanalının içerisine düştü.
Kazayı gören çevredeki vatandaşların ihbarıyla olay yerine polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Talihsiz adam itfaiye ekiplerinin çalışmasıyla sulama kanalından çıkartıldıktan sonra ambulansla Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırıldı. Sürücünün hayati tehlikesinin olduğu öğrenildi. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.
Motosiklet sulama kanalına uçtu
Aydın’ın Efeler ilçesinde sulama kanalına düşen motosikletin sürücüsü Mehmet Nihat Bilge yaralandı.
Yorumlar
Trend Haberler
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
Nazilli’de seferberlik
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
Aydın'da yıkım devam ediyor
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi