Karacabey Birlikspor’un Teknik Direktörü Ali Nail Durmuş’un Adnan Menderes Stadı’nda hiç galibiyeti bulunmuyor. Sezonun ilk yarısında Tekirdağspor’un başında görev yaparken Aydın’da misafir olan Durmuş, sahadan 3-1’lik mağlubiyetle ayrılmıştı. Sezonun ikinci yarısında ise geçtiğimiz hafta sonunda Karacabey Birlikspor’un başında Menderes’e çıkan tecrübeli teknik adam, takımıyla yine mağlup oldu. Teknik Direktör Ali Nail Durmuş, geçtiğimiz yıllarda TKİ Tavşanlı Linyitspor’un başında yine Adnan Menderes’te, Aydınspor 1923’e kaybetmişti.
Menderes’te yüzü gülmüyor
Geçtiğimiz hafta sonunda Adnan Menderes Stadı’nda alınan Karacabey Birlikspor galibiyetinin ardından, ligde kalmak adına kurtuluş ateşini yakan Aydınspor 1923’te yüzler gülerken, rakip takımda ise Play-Off umudu tükendi.
Trend Haberler
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
Nazilli’de seferberlik
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
Aydın'da yıkım devam ediyor
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi