Erkeklerde Aydın Amatör Süper Lig’de ve kadınlarda Kadınlar 3. Lig 15. Grup’ta mücadele eden İncirliova Belediyespor’a, baklava dopingi geldi. İncirliova Yan Sahaları’nda eş zamanlı antrenmanlarını sürdüren İncirliova Belediyespor kadın ve erkek futbol takımlarının idmanını, İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale ziyaret etti.
Ziyarette Başkan Kale’ye İncirliova Belediyespor Başkanı Baki Aslantaş, Kadın Futbol Takımı Antrenörü Aziz Bingöl ve Erkek Futbol Takımı Antrenörü Fuat Sivrikaya eşlik etti. Ziyarette yanında getirdiği iki tepsi baklavayı önce kadınlara, sonra erkeklere ikram eden Başkan Kale, İncirliova’yı en iyi şekilde temsil ettikleri için iki takıma da teşekkür ederek başarılarının devamını diledi.
Başkan Kale'den, baklava dopingi
İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale, onursal başkanlığını yaptığı İncirliova Belediyespor’un hem erkek, hem de kadın futbol takımının idmanlarını ziyaret ederek baklava ikram etti.
Yorumlar
Trend Haberler
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
Nazilli’de seferberlik
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
Aydın'da yıkım devam ediyor
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi