Avrupa kupalarına katıldığı ilk sezonda destan yazan Aydın’ın Sultanları, tarihi karşılaşmaya çıkıyor. CEV Challenge Kupası’nda finale adını yazdıran Aydın Büyükşehir Belediyespor, final ilk maçında İtalya temsilcisi Saugella Monza ile karşılaşacak. Mimar Sinan Spor Salonu’nda 20 Mart Çarşamba günü saat 19.30’da başlayacak olan karşılaşmayı, Bulgaristan’dan Petar Harizanov ve Norveç’ten Lars Rydland ikilisi yönetecek. Mavi Beyazlı ekip ilk maçta güçlü rakibini yenerek 27 Mart’ta İtalya’da oynanacak rövanşa avantajlı bir skorla gitmeye çalışacak.
Sultanlar finalde İtalyan ekibi ağırlıyor
Aydın Büyükşehir Belediyesi Kadın Voleybol Takımı, 2019 CEV Challenge Kupası finali ilk maçında İtalya’nın Saugella Monza takımını konuk edecek.
Trend Haberler
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
Nazilli’de seferberlik
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
Aydın'da yıkım devam ediyor
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi