Borsa personeline önemli eğitim

Borsa personeline önemli eğitim
Aydın Ticaret Borsası (ATB) personeline yönelik “ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Revizyon Eğitimi” Aydın Ticaret Borsasında verildi.

ATB personeli önemli bir eğitimden daha geçti. Borsa binasında iki gün süren eğitimde Türk Loydu Eğitmeni Haluk Ali Güneş  tarafından kuruluş ve kapsam, liderlik, kalite yönetim sistemi için planlama, destek, operasyon, performans değerlendirme ve iyileştirme başlıkları altında ISO 9001:2008 ve ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemleri genel  bilgilendirmeleri ve yapılan revizyonlar hakkında örneklerle birlikte anlatım gerçekleştirildi.  

“ÇAĞDAŞ BORSACILIĞIN GEREKLERİNİ YERİNE GETİRİYORUZ”

Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur, eğitimle ilgili yaptığı açıklamada, “Aydın Ticaret Borsası yönetimi, üyelerine ve bölgesinin ekonomik ve sosyal kalkınmasına daha çok ve daha iyi hizmet edebilmek için başlatmış olduğu süreçte; 2007 yılında ISO 9001 Toplam Kalite Yönetim Sistemi'ni kurarak kurumsal bir yapıya ulaşmayı ve vermiş olduğu hizmetlerde kalite standartlarını yakalamayı hedeflemiştir. 2007 yılından itibaren yürütülen çalışmalar kapsamında uzun bir yol kat edilmiştir. Aydın Ticaret Borsası bu bilinçle; çağdaş borsacılığın gereklerini yerine getirmek üzere, çalışmalarına devam etmektedir. Bu kapsamda Borsamız personeline, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Revizyon Eğitimi verilmiştir. Türk Loydu Eğitmeni Haluk Ali Güneş’e teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.