Adnan Menderes Stadı’nda oynanacak Play-Out karşılaşması yarın saat 15.00’te başlayacak. Kazanan takım, 2018-2019 Sezonu’nda Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) mücadele etme hakkı elde edecek. Zorlu 90 dakikayı İzmir’den Sefa Can Meral yönetecek. Meral’in yardımcılıklarını yine İzmir’den Fatih Deveci ve Kadir Günal yapacak. Dördüncü hakem ise İzmir’den Barış Asım Ünal. Amatör Süper Lig’de şampiyonluğu son hafta Didim Belediyespor’a kaptıran ve sezonu 73 puanla ikinci sırada bitiren Yıldızspor, BAL’a yükselme umudunu bu maça bağladı. BAL 8. Grup’ta sezonu Aydın temsilcileri arasında 36 puanla ikinci takım olarak tamamlayan Kuşadasıspor ise, önümüzdeki sezon aynı ligde mücadele etmek için sahaya çıkacak. Dev karşılaşmanın canlı anlatımını maç saati itibariyle internet sitemizden takip edebilirsiniz.
Kuşadasıspor - Yıldızspor canlı anlatım
Aydın amatör futbolunda kalpler, Kuşadasıspor - Yıldızspor maçında atacak.
Trend Haberler
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
Nazilli’de seferberlik
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
Aydın'da yıkım devam ediyor
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi