Aydın Futbol U13 Kategorisi 1. Grup’ta zirve mücadelesi veren Ay Yıldızspor U13 Takımı, 6. hafta mücadelesinde Zeybek Gençlikspor U13 Takımı ile karşı karşıya geldi. Adnan Menderes Stadı 2 No'lu Yan Saha’da oynanan karşılaşmada gülen taraf 3-0’lık skorla minik Zeybekler oldu. Galibiyeti getiren goller ise Emirhan, Mert ve Yusuf’dan geldi. Bu sonuçla Zeybek Gençlikspor puanını 6 yaparken, Ay Yıldızspor 9 puanda kaldı.
Tezahürat yapan taraftara, antrenör tepkisi!
U13 Ligi maçında ilginç anlar yaşandı. Bir vatandaş her iki minik takıma da tezahürat yaparak destek verdi. Maç sonunda ise, teşekkür edilmesi gereken vatandaşın üzerine yüründü.
Trend Haberler
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
Nazilli’de seferberlik
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
Aydın'da yıkım devam ediyor
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi