'Makama değil hizmete sevdalandık'

'Makama değil hizmete sevdalandık'
Aydın’ın Köşk ilçesine baki hizmetler kazandırmanın kendisi için çok önemli bir düşünce olduğunu söyleyen Belediye Başkanı Rıfat Kadri Kılınç, “Kalıcı hizmetlerle yad edilmek bizi mutlu kılar” dedi.

Aydın’da son seçimlerde ortaya çıkan sonuçlarla AK Parti’nin kalesi olan Köşk’te 9 yıldır belediye başkanlığı görevini yürüten Rıfat Kadri Kılınç, ilçeye yapılan hizmetlerle ilgili bilgiler paylaştı. Başkan Kılınç, bakanlıkların desteğiyle ilçede yatırım atağı başlattıklarını belirterek,  “Uzun bir dönemdir Köşk ilçesinde Belediye Başkanlığı yapıyorum. Hiçbir zaman makam ve mevki peşinde koşmadık, makam, mevki düşüncesi içerisinde bulunmadık. Koltuk sevdalısı olmadık. Biz hizmete sevdalandık. Koltuklar kimseye kalmaz. Bugün ben olurum, yarın başkası, öbür gün bir başkası olur. Önemli olan kalıcı hizmetler kazandırmaktır. Kazandırdığımız kalıcı hizmetlerle yad edilmek bizleri sevindirir" dedi.

KÖŞK’E ENTEGRE HASTANE 

Köşk Entegre Hastanesi’nin ilçeye yaptıkları en önemli hizmetlerin başında geldiğinin altını çizen Kılınç, “Köşk çayı ıslah çalışmasında 3. etaba gelindi. 2 bin 300 metrekare artı 500 metrekare ilavesiyle Köşk ve Baklaköy Mahallesi için sel taşkınlarının bununla birlikte ilçe halkının can ve mal güvenliğini önlemek amacıyla yapılarak Orman ve Su işleri Bakanı Veysel Eroğlu ile yapılan istişareler sonucunda ilçemize kazandırıldı. Bir ay gibi kısa bir sürede hastanemizin inşaat çalışması başlatılarak Köşk Entegre Hastane inşaatımızın bodrum katı perde beton dökümünü gerçekleştirdik. Projelerimizin hızla yükselmesi için çalışmaya devam ediyoruz. Projemiz tamamlandığında Köşk Entegre İlçe Hastanesi 28 mahalle ile birlikte insanlarımızın, ilçemiz vatandaşlarının en kısa sürede uzak mesafe olan Aydın ve Nazilli hastanelerinden önce Köşk’teki hastanede kısa sürede tedavileri sağlanacaktır” diye konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.