TSK tarafından Suriye’nin Afrin bölgesinde terör örgütlerine yönelik sürdürülen ‘Zeytin Dalı Harekatı’na katılan askerlere, Türkiye’nin dört bir yanından destek geliyor. Vatandaşlar, yaşadıkları kentin yerel ürünlerini bölgeye göndererek askerin yanında olduğunu gösterirken bu destek zincirine Ağaçlı Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlar da katıldı. Ağaçlı Mahallesi sakinleri, başlattıkları kampanya çerçevesinde askerlere, kentin en önemli ürünlerinden biri olan zeytin gönderecek.
Aydın’dan Mehmetçiğe zeytin desteği
Aydının Söke ilçesine bağlı Ağaçlı Mahallesinin sakinleri, başlattıkları kampanya çerçevesinde Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Suriye’nin Afrin bölgesinde terör örgütlerine yönelik sürdürülen ‘Zeytin Dalı Harekatı’na katılan askerlere zeytin gönderecek.
Trend Haberler
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
Nazilli’de seferberlik
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
Aydın'da yıkım devam ediyor
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi