Bu sezon ligde çalkantılı bir dönem yaşasa da yine de Play Off’a yükselen Aydın Efespor’un rakibi belli oldu. Çekilen kuralarda B Grubu’nun ikincisi olan Erzurum Büyükşehir Belediye ile eşleşen Potanın Efeleri, zorlu rakibi karşısında tur arayacak. İlk maçını deplasmanda oynayacak olan Efespor, 5 Nisan Cuma günü Erzurum deplasmanından avantajlı skorla Aydın’a dönmeyi hedefliyor.
Mücadelenin rövanş karşılaşması ise 8 Nisan Pazartesi günü Aydın’da oynanacak. Karşılaşma Atatürk Spor Salonu’nda oynanacak ve başlama saati önümüzdeki günlerde açıklanacak.
Efespor'un rakibi belli oldu
Türkiye Basketbol 2. Ligi (TB2L) A Grubu’nda ligi 7. sırada tamamlayan Aydın Efespor, Play Off’ta mücadele etmeye hak kazandı. Kırmızı lacivertli ekibin Play Off’taki ilk rakibi ise Erzurum Büyükşehir Belediye oldu.
Yorumlar
Trend Haberler
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
Nazilli’de seferberlik
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
Aydın'da yıkım devam ediyor
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi