Doğanın kirletilmemesi konusunda kuruluşundan bu yana dikkat çekmeye çalışan Efeler Belediyesi, ilçe genelinde ve okullarda düzenlediği kampanyalarla çevre bilinci oluşturma çalışmalarına devam ediyor. Bu yıl düzenlenen ‘Ödüllü Atık Pil ve Bitkisel Atık Yağ Toplama Kampanyası’ kapsamında belediye tarafından Uğur Mumcu Parkı’nda stant kuruldu.
Efeler'de 3 ton atık pil toplandı
Efeler Belediyesi, çevreye ve insan sağlığına zararı olduğu bilinen atık pil, atık yağ toplanması için dördüncü kez kampanya düzenledi. Düzenlenen kampanya sonunda yaklaşık 3 ton atık pil ve 1 ton atık yağ toplandı.
Trend Haberler
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
Nazilli’de seferberlik
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
Aydın'da yıkım devam ediyor
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi