Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi'nin dahiliye servisinde uzun yıllar hemşire olarak görev yapan 35 yaşındaki iki çocuk annesi olan Fazilet Oktan bir süredir Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi'nde tedavi görüyordu. Fazilet hemşire, hastanede yapılan tüm müdahaleye rağmen kurtarılamadı. Ani vefatı, meslektaşlarını, ailesini ve sevenlerini yasa boğan Fazilet hemşire için görev yaptığı hastanede cenaze töreni düzenlendi. Törene İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi yöneticileri ve mesai arkadaşları katıldı.
GÖZYAŞLARIYLA UĞURLANDI
Duygusal anların yaşandığı törende; İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, hayatını kaybeden Fazilet Oktan’ın kederli ailesine sabır ve başsağlığı diledi. Hastanede düzenlenen törenin ardından Oktan’ın cenazesi Söke Koca Camiinden kaldırılarak ilçe mezarlığına defnedildi.