Aydın Büyükşehir Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, yeni sezon öncesi kadro planlaması kapsamında transfer çalışmalarını sürdürüyor. Mavi beyazlılar iç transfer görüşmeleri sonucu 34 yaşındaki Fatma Şekerci ile yeniden anlaşma sağladı. Kulüp Başkanı Polat Bora Mersin ile Şekerci arasında sözleşme imzalandı.
Eczacıbaşı Dynavit’ten 2 sezon önce transfer edilen ve gösterdiği başarılı performans ile takım kaptanlığına kadar yükselen deneyimli oyuncu Fatma Şekerci, gelecek sezon da Aydın’ın Sultanlarının başarısı için ter dökecek.
“SAKATLIKSIZ BİR SEZON DİLİYORUZ”
İç transferde Fatma Şekerci ile anlaşılmasının ardından kulübün sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “Fatma Şekerci ile yeniden.
2 yıl boyunca formamızı başarıyla taşıyan değerli kaptanımız ile yeniden sözleşme imzaladık. Kaptanımıza başarılı ve sakatlıksız bir sezon diliyoruz” ifadeleri kullanıldı.