TFF 3. Lig sezon takvimi belli oldu TFF 3. Lig sezon takvimi belli oldu

3.Lig'de Play-Off Yarı Finalinde Elazığspor’a elenerek 2. Lig hayaline veda eden Efeler 09 SFK’da yaprak dökümü başladı. Yesil beyazlılarda sezonun tamamlanmasıyla birlikte Teknik Direktör Veyis Kanber görevinden ayrıldı.

“HUZUR ÍCÍNDEYÍM”

Sezon sonuna ilişkin yaptığı açıklamada görevinin sona erdiğini belirten Kanber, "3 sezondur çeşitli aralıklarla Teknik Direktörlüğünü üstlendiğim, kuruluşunun ilk yılında BAL Ligi'ndeki şampiyonluk sürecinde bulunduğum ve son iki sezondur da 3.Lig'de Play-Off Yarı Finallerine taşıdığımız Efeler 09 Spor Kulübü'nde görevimi sezon sonu itibariyle huzur içerisinde tamamlamış bulunmaktayım. Bu süreçte yanımızda olan Sayın Mehmet Fatih Atay'a, Kulüp Başkanımız Sayın Eymen Atay'a, yönetim kurulumuza, tüm emektar kulüp çalışanlarımıza, bize destek olan Aydın yerel basınına ve taraftarlarımıza çok teşekkür ederim” dedi.

“HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN”

Futbolcu ve teknik heyete de teşekkür eden Kanber, “Efeler 09 SK takımının başında çıkmış olduğum 82 resmi maçta hepimiz için yürekten mücadele eden, kulübede sırasını bekleyen, oynayan, oynayamayan tüm futbolcu kardeşlerime, bana ve teknik ekibimize göstermiş oldukları saygı, sevgi ve büyük fedakarlıklar için sonsuz teşekkür ederim. Herşey gönlünüzce olsun” diyerek takıma veda etti.

Muhabir: KAZIM YÖRÜKCE