Belediye ekipleri, seçim sürecinde kötü görüntüye sebep olan afiş ve broşürleri temizleyerek, çevreyi eski haline getirmek için yoğun çaba harcadı. Bu kapsamda, özellikle yolcu duraklarına, elektrik panolarına ve aydınlatma direklerine gelişi güzel yapıştırılan broşürler, vatandaşların tepkisine neden oldu. Ancak, belediye ekiplerinin yürüttüğü titiz temizlik çalışması, Didim halkını memnun etti.
TEMİZ VE DÜZENLİ BİR GÖRÜNÜME KAVUŞUYOR
Aydın Büyükşehir Belediyesi, görüntü ve çevre kirliliğine karşı hızlı bir şekilde harekete geçerek, Didim’deki tüm kamuya açık alanları temizledi. Bu çalışma, hem çevreye duyarlılığı artırdı hem de vatandaşların memnuniyetini kazandı. Belediye ekiplerinin özverili çalışmaları, Didim'in daha temiz ve düzenli bir görünüme kavuşmasına büyük katkı sağladı.