Kuşadası İlköğretim Okulu 1,2,3 ve 4.’ncü sınıf öğrencilerinin resim çalışmalarından oluşan ve ‘Çocuk Gözüyle Doğa ve Renkleri’ adını taşıyan resim sergisi, İbramaki Sanat Galerisi’nde açıldı. Açılış kurdelesini Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’in, Kuşadası İlkokulu Müdürü Muzaffer Cesur ve Resim Öğretmeni İlknur Teğmen ile birlikte kestiği sergiye Kuşadası İlköğretim Okulu idareci ve öğretmenlerinin yanı sıra, öğrenciler ve öğrenci velileri de yoğun katılım gösterdi. Öğrencilerin yaptığı 120 eserin görücüye çıktığı sergi davetlilerden büyük beğeni topladı. Etkinlikte ayrıca Başkan Günel’e, katkılarından dolayı, Kuşadası İlköğretim Okulu tarafından teşekkür plaketi takdim edildi. Sergi 19 Mayıs tarihine kadar İbramaki Sanat Galerisi’nde gezilebilecek.
BAŞKAN GÜNEL SERGİYİ BEĞENİ İLE GEZDİ
Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, sergi hakkında yaptığı açıklamada, ‘ İbramaki Sanat Galerisi bugün çok anlamlı ve önemli bir sergiye ev sahipliği yapıyor. Sanatla uğraşan yetenekli çocuklarımızın resimlerini burada görmek benim için gurur ve mutluluk verici. Serginin hazırlanmasında emeği geçen tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyorum” dedi.