Didim’de havaların bir anda ısınmasıyla birlikte, vatandaşlar akşam saatlerinde kendini dışarıya attı. Belediye tarafından düzenli olarak temizliği yapılan Didim Amfi Tiyatro ve yeşillik alanında vatandaşlar akşam keyiflerini sürüyor. Aileler için sakin ve çocuklar için güvenli olan yeşillik alanda, gençlerde eğlenceli dakikalar geçiriyor. Oldukça geniş olan yeşillik alanda masa ve sandalyesini alan vatandaşlar akşam pikniği yaparken, çocuklarda gönüllerince oynayıp, eğleniyor.
Editör: Cemre UZUN