Didim Belediye Meclisinin Haziran ayı olağan meclis toplantısının ikinci oturumu Belediye Başkanı Hatice Gençay başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıya CHP’li Celalettin Erol ve Ersan Kara ile AK Partili Metin Döne mazeretli olarak katılmadı. Meclisin ilk oturumunda komisyonlara havale edilen 8 madde görüşüldü. Hukuk, Plan ve Bütçe ile İmar komisyonlarına havale edilen 8 madde oy birliğiyle kabul edildi.
Muhabir: HÜSEYİN ÇALIŞKAN