Didim Belediye Başkanı Hatice Gençay’ın önderliğinde yürütülen bu etkinlikler, “Didim Hepimizin Evi, Pırıl Pırıl Olacak Her Yer” sloganıyla geniş katılım sağlıyor. Başkan Gençay, belediye çalışanları, meclis üyeleri ve Didim halkıyla birlikte sokakları temizliyor. Bu haftaki temizlik çalışması Çamlık Mahallesi'nde gerçekleşti. Didim Belediye Başkanı Hatice Gençay, Çamlık Mahalle Muhtarı Naki Alikoç ve Çamlık Mahalle Meclisi ile birlikte, Temizlik İşleri Müdürlüğü'ne bağlı personelin de katılımıyla sokakları pırıl pırıl hale getirdi. Mahalle sakinleri muhtarlık binası önünde toplanarak, sokakları süpürdü ve çöpleri topladı.
"HEP BİRLİKTE ÇALIŞIYORUZ"
Didim Belediye Başkanı Hatice Gençay, mahalle sakinlerine katılımları ve destekleri için teşekkür ederek, “Didim’in her köşesini temiz ve yaşanabilir hale getirmek için hep birlikte çalışıyoruz. Temizlik, sadece belediyenin değil, tüm halkımızın görevi. Bu etkinliklerle hem temiz bir çevre sağlıyoruz hem de komşuluk ilişkilerini güçlendiriyoruz” dedi.
ÇAMLIK MAHALLESİ'NDE TEMİZLİK ÇALIŞMASI
Çamlık Mahallesi'nde gerçekleşen temizlik etkinliği, mahalle sakinlerinin de büyük ilgisini çekti. Mahalle sakinleri ve belediye ekipleri, sokakları temizleyerek çevre bilincinin önemine dikkat çekti. Bu etkinlikler sayesinde Didim, daha temiz ve sağlıklı bir çevreye kavuşuyor. Didim Belediyesi’nin her Cuma düzenlediği bu etkinlikler, halkın katılımını artırarak şehirde sürdürülebilir bir temizlik kültürü oluşturmayı hedefliyor. Didim Belediyesi’nin çevre temizliği konusundaki bu çalışmaları, diğer mahallelerde de devam edecek.