Aydın 2. Amatör Küme 1. Grup’ta şampiyon Çobanisaspor oldu. Bu sezon ligde adeta fırtına gibi esen Çobanisaspor son maçta evinde Harlakspor’u ağırladı. Karşılaşma öncesi Çobanisaspor futbolcuları çıktıkları pankartla onursal başkanları Ahmet Akgül’ü andı. Toplam 250 futbolseverin izlediği karşılaşmayı Kuyucak Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Süleyman Bacaksız, Voleybol İl Temsilcisi Ali Köylüoğlu, Kuyucaksporlu futbolcular da takip etti.
12 GALİBİYET ALDI
Karşılaşmayı 5-2’lik skorla kazanan Kuyucak temsilcisi Çobanisaspor, 38 puanla ligi zirvede tamamlayarak şampiyon oldu. 14 maçta 12 galibiyet, 2 beraberlik alarak namağlup şampiyon olan Çobanisasporlu oyuncular, şampiyonluğu taraftarlarıyla birlikte kutladı. Çobanisaspor, önümüzdeki yıl 1. Amatör Küme’de mücadele edecek.