CHP Nazilli Belediye Başkan adayı Ertuğrul Tetik, seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Son olarak Sağlık Caddesi’nde esnafları gezerken açıklamalarda bulunan Tetik, “Karşı adayların yaptırdığı anketlerde şuan itibariyle 4 puan öndeyiz. Son 10 günde bu farkı daha da açacağız. Ancak manipüle edici sipariş anketlerle de algı yönetmeye çalışıyorlar. Ben vatandaşlarımıza verdikleri destek ve bize inandıkları için teşekkür ediyorum. Onların istediği, dediği olacak. Nazilli, insanların huzurla, mutlu bir şekilde yaşadığı marka şehir olacak. Kimse kendini yoksul ve yalnız hissetmeyecek. Nazilli, sosyal belediyecilikle ile buluşacak. Buna söz veriyorum” dedi.

“BİZİM ANKETİMİZ VATANDAŞLARIMIZIN TEBESSÜMÜ”
Paylaşılan sipariş anketlerle ilgili açıklamalarına devam eden Tetik, “Bizim için önemli olan anket, saha çalışmalarındaki vatandaşların yüzündeki tebessüm ve mutluluktur. 4 puan öndeyiz dedim. Bunu aslında ben demiyorum. Diğer parti adaylarının kendisi diyor. Kendilerinin yaptırdığı ve kamuoyuna açıklamadığı anketlerde 4 puan önde çıkıyoruz. Karşı adaylarda kaybetme korkusu başladı. Çok sinirli ve gerginler. Psikolojik üstünlük bize geçti. Bundan dolayı panik havasına girdiler. Normal karşılıyorum. Şimdi de sipariş anketlerle algı yönetmeye çalışıyorlar. Ama ne yaparlarsa yapsınlar, vatandaşlarımız sandıkta en güzel cevabı kendilerine verecektir.” ifadelerini kullandı.

İYİ Parti’nin kurultay tarihi belli oldu -Meral Akşener aday olacak mı? İYİ Parti’nin kurultay tarihi belli oldu -Meral Akşener aday olacak mı?

Whatsapp Image 2024 03 21 At 22.32.59Whatsapp Image 2024 03 21 At 22.33.01Whatsapp Image 2024 03 21 At 22.33.00Whatsapp Image 2024 03 21 At 22.33.00 2

Muhabir: M. NAZLI ALTINAYAR