Kimse kendini yoksul hissetmeyecek. Yepyeni bir Nazilli hayal edin. 1 Nisan itibariyle bu hayal gerçek olacak” dedi. 
‘İşimiz, gücümüz Nazilli’ sloganıyla gecesini gündüzüne katan ve çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayan CHP Nazilli Belediye Başkan adayı Ertuğrul Tetik, önemli açıklamalarda bulundu. Şehir merkezinde esnafları ziyaret eden Tetik, 1 Nisan itibariyle Nazilli’de herkesin huzurlu yaşaması için çalışmaya başlayacaklarını belirtti. Önceliklerinin kadınlar, çocuklar ve yaşlılar olduğunu söyleyen Tetik, “Yepyeni bir Nazilli hayal edin. 1 Nisan itibariyle huzurlu bir Nazilli için gecemi gündüzüme katarak çalışacağım” dedi. Tetik’e ziyaretlerde İlçe Yönetim Kurulu ve meclis üyeleri eşlik etti.
“KENDİ ÇOCUĞUMDAN AYRI TUTMAYACAĞIM”
Önceliklerinin çocukların, kadınların ve yaşlıların mutlu yaşadığı bir Nazilli oluşturmak olduğunu ifadede eden Tetik, “Kıymetli, hemşerilerim. Sizden bir hayal kurmanızı istiyorum. Bu hayalin içinde çocukların, kadınların ve yaşlıların huzurlu ve mutlu yaşadığı bir şehir düşünün. Kendi çocuğunu vatandaşların çocuğundan ayırt etmediği, kadından, gençlerden ve yaşlılardan yana olan bir belediye başkanı hayal edin. Bu belediye başkanı 1 Nisan itibariyle ben olacağım. Bu hayal ettiğiniz şehir de Nazilli olacak.  Bunun sözünü size veriyorum” diye konuştu. 

Chpli Tetik Nazillide Kimse Kendini Yalniz Ve Yoksul Hissetmeyecek 453761 79B54680Ffe30C7F9301Ee0Ee94F7065

AK Partili vekillerin tatil pozları tepki topladı: Monako'da istakoz, Maldivlerde deniz keyfi AK Partili vekillerin tatil pozları tepki topladı: Monako'da istakoz, Maldivlerde deniz keyfi

“TOPLUMDA BERABER YAŞAYACAĞIZ”


Kadınların tek başına gidip vakit geçirebileceği mekanlar oluşturacaklarını söyleyen Tetik, “Kadın mutluysa, evde mutluluk vardır. Herkes mutludur. Kadınlarımızın bir araya gelebileceği, vakit geçirebileceği, sosyalleşebileceği mekanlar yapacağız. Bu mekanlarda içecekleri de belediye olarak ücretsiz vereceğiz. Çocuklarımız için oyun alanları ve kreşler kuracağız. Ailelerimiz bu kreşlere çocuğunu getirebilecek. Gençlerimiz için spor merkezleri kuracağız. Halk konserleri düzenleyeceğiz. Belediye olarak kurslar açacağız. Bu kurslarda müzikten resime birçok alanda eğitimler vereceğiz. Gençlerimiz yeteneklerini buralarda geliştirecek. Hem de zamanını kültür ve sanata ayırmış olacak."

Chpli Tetik Nazillide Kimse Kendini Yalniz Ve Yoksul Hissetmeyecek 453761 5841775B6Bfdbda889734631A66D5669

“KİMSE KENDİNİ YALNIZ VE YOKSUL HİSSETMEYECEK ”


Emekliler için huzurlu bir yaşam sözü veren Tetik, “Yaşlılarımız için emekli evleri kuracağız. Yine bu evlerde belediyemiz içecekleri bedava verecek. Benim emekli vatandaşım zaten dertli. 3 çay içip eve gitmeyecek. Buraya gelip, sosyalleşecek. Kahve ile ev arasındaki bağlantıyı bitiriyoruz. Bu emekli evlerimizde yaşlılarımız sohbetler edip, güzel vakitler geçirebilecek. Bunun dışında yalnız yaşayan yaşlı vatandaşlarımız tespit edilecek. Belediyemiz bünyesinde kuracağımız ekipler bu yaşlı vatandaşlarımızı ayda bir ziyaret edecek. Muhabbet edecek, dertlerini dinleyecek. Kısacası Nazilli’de kimse kendini yalnız ve yoksul hissetmeyecek.  Herkesin huzurlu yaşamasını sağlayacağız.” ifadelerini kullandı

Chpli Tetik Nazillide Kimse Kendini Yalniz Ve Yoksul Hissetmeyecek 453761 6C3A6432D0Fcf50D3641E7Af77C044Db

Chpli Tetik Nazillide Kimse Kendini Yalniz Ve Yoksul Hissetmeyecek 453761 27B4A9E96354F58F8Cd30Ce69B902798

Kaynak: HABER MERKEZİ