CHP’li Karakoz, “Acarlar’ın elektrik ve internet sorunu bir an önce çözün” CHP’li Karakoz, “Acarlar’ın elektrik ve internet sorunu bir an önce çözün”

Ökmen, konu ile ilgili sosyal medya hesabı üzerinden ilk açıklamayı yaparak mutluluğunu dile getirdi.
Nazilli’de 31 Mart Yerel Seçimleri’nde başarılı çalışmaları ile partisini birinci çıkaran Cumhuriyet Halk Partisi Nazilli İlçe Başkanı Sema Aslıhan Ökmen, geçtiğimiz 17 Mayıs tarihinde ani bir kararla görevinden istifa etmişti.
İstifasını liyakat vurgusu yaparak duyuran Ökmen, yaptığı açıklamalarda “Aldığımız sorumluluk gereği liyakata, adalete ve bu yoldaki tüm değerlere inandım. Bu değerlere inanmış gibi yapan, kişisel çıkarlarını partimizin önüne koyan, tavır ve üslup anlamında dili kavga, tehdit ve iftiradan eksik olmayan kimseye eyvallah etmedim, etmeyeceğim de.” İfadelerine yer vermişti.

Chpli Okmenden Ilk Aciklama Geldi Ne Mutlu Bana 475140 2C81A003A8Fbd8A12E1F2218Fc91C0Bb

İLK AÇIKLAMA GELDİ


CHP’li Sema Aslıhan Ökmen, 17 Mayıs tarihli istifasının onaylanmaması nedeniyle duyduğu mutluluğu sosyal medya hesabı üzerinden duyurarak şu ifadelere yer verdi ;
“Büyük bir onur ve gurur ile yapmakta olduğum ilçe başkanlığı görevimden istifa kararımı 17/05/2024 tarihinde İl Başkanlığımıza göndermiş ve sizlerle paylaşmıştım. Ne mutlu bana ki, partili büyüklerimden, kardeşlerimden, yol arkadaşlarımdan aldığım takdir, destek ve sevgi beni daha çok onurlandırmış ve gururlandırmıştır. Bu anlamda öncelikle destekleri ile beni onurlandıran tüm yol arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Geldiğimiz süreçte, Sayın Genel Başkanımızın ve Genel Merkezimizin görüş ve önerisi ile, dün itibariyle tekrar Nazilli İlçe Başkanlığı görevine atandığımı bildiriyorum. İnanmanın, inancın, bizi biz yapan değerlerin, sevgi dilinin, saygının, üslubun her zaman önceliğimiz olduğunu ve bu çizgide görevime devam edeceğimi; haksızlığın, adaletsizliğin, nefret dilinin her zaman karşısında duracağımı bir kez daha belirtmek istiyorum. Büyük liderimizin devrimleri ile özgür ve tam bağımsız Türkiye hayalinin bugün öncüleri olarak; Nazilli’de, Aydın’da ve Türkiye genelinde elde ettiğimiz başarının ardından artık umudumuzu iktidar yolculuğu ile taçlandıracağız. Altı okun gölgesinde, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün emaneti olan Cumhuriyetimiz ve Cumhuriyet Halk Partimizin izinde, hep birlikte, omuz omuza, daha aydınlık yarınlar için çalışmaya devam edeceğiz. Saygılarımla.”
 

Muhabir: NAZLI ALTINAYAR