Aydın 1. Amatör Lig ekibi Buharkent Belediyespor’da top koşturan Kemal Karataş, Denizli’nin Sarayköy ilçesinden Köprübaşı Mahallesi'ndeki evine giderken motosikletinin kontrolünü kaybederek kanala uçtu. Kazayı gören çevredeki vatandaşların 112 acil servisine haber vermesi üzerine olay yerine sağlık ekipleri sevk edildi.
Kanaldan çıkartılan Kemal Karataş ambulansla en yakın hastaneye kaldırıldı. Karataş hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.
Genç futbolcu Kemal Karataş’ın acı haberi ailesi ve takım arkadaşlarını yasa boğdu.
Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol, hayatını kaybeden genç futbolcu için paylaştığı taziye mesajında, “Buharkent Belediyespor futbolcularımızdan Kemal Karataş’ın trafik kazası sonucu hayatını kaybettiğini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayım. Ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun” ifadelerini kullandı.