Aydem Duyurdu. Bozdoğan elektrik kesintisi 20 Mayıs 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi Aydem Duyurdu. Bozdoğan elektrik kesintisi 20 Mayıs 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi

Türkiye, yavaş yavaş Afrika sıcak hava dalgasının etkisinden kurtulmaya başlıyor ve bu durumun emarelerini görmeye başladık.

Meteoroloji uzmanı Kerem Ökten, sosyal medya hesabından Türkiye'ye yönelik önemli bir uyarıda bulundu. Ökten, İzmir'den başlayarak Aydın, Muğla ve Denizli gibi bölgeleri etkileyecek bir fırtına uyarısında bulundu. Bu uyarı, ilgili bölgelerdeki halkın önlem alması ve güvenlik tedbirlerini artırması gerektiği konusunda dikkat çekiyor.

"FIRTINA SEVİYESİNE ULAŞACAK"

Meteoroloji uzmanı Ökten, şu bilgileri aktardı: "Salı günü Ege kıyılarında kuvvetli rüzgarlar görülecek. Öğleden sonra Aydın, Muğla ve Denizli içlerine doğru ilerlerken, bu rüzgarların fırtına seviyesine ulaşması bekleniyor." Bu uyarılar, ilgili bölgelerdeki insanların güvenliklerini sağlamak için gerekli önlemleri almaları açısından önem taşımaktadır.

Editör: Cemre UZUN