Aydın İl Jandarma Komutanlığı Trafik Jandarması tarafından traktör sürücülerine yönelik “ROPS ve reflektör” eğitimleri aralıksız devam ediyor. Bu çerçevede Mayıs ayında da eğitimlerine devam eden ekipler Bozdoğan, Efeler, Karpuzlu, Koçarlı, Köşk ilçelerinde seyir halinde olan ve köy kahvehanelerinde traktör sürücülerine yönelik bilgilendirme çalışması gerçekleştirdi. Sürücülere trafik ve iş kazalarında devrilmeleri ve devrilmelerinin neden olduğu yaralanmalardan korumayı amaçlayan ROPS (Rollover Protection System) sistemi, traktörlerin gece gündüz görünürlüğünü arttıran reflektör, sarı flaşör lamba ve tarım aletlerinin güvenli kullanımında dikkat edilmesi gereken konularında sürücülere bilgilendirme yapıldı.
Aydın’da traktör sürücüleri bilgilendirildi
Aydın’da jandarma ekipleri traktör sürücülerini traktör devrilmesi ve iş kazalarına yönelik bilgilendirdi.
Trend Haberler
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
Nazilli’de seferberlik
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
Aydın'da yıkım devam ediyor
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi