Olay Karacasu ilçesi Yaylalı Mahallesi Mustafa Kemal Paşa Caddesindeki Cumhuriyet Meydanında gerçekleşti. Meydanda yan yana bulunan AK Parti, MHP ve İYİ Parti arabalarının lastikleri bıçaklandı. İyi Parti ve MHP araçlarının sağ arka, AK Parti seçim arabasının sol arka lastiği bıçaklandı. Lastiklerin havaları inerken olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Parti temsilcileri olay yerine gelirken Emniyet ekipleri delil aradı. Olayın siyasi bir girişim mi yoksa kendini bilmez bir yada birkaç gencin yaptığı bir eylem mi olduğu incelemelerden sonra netleşecek.
AK Parti İlçe Başkanı İsa Sevinç, "Bunlar yakışmayan şeyler. Siyasi mi değil mi bilmiyoruz ama hepimiz buranın insanıyız. Hoş şeyler değil" dedi.