Türkiye’nin eğitim-öğretim alanında en başarılı okullarından biri olan Aydın Fen Lisesi, Gençlik Haftası’nı doya doya kutlayacak. Hafta boyunca düzenlenecek olan çeşitli müzikal, spor, tiyatral, kültürel ve gezi etkinliklerin yanı sıra yarışmalarla Aydın Fen Lisesi öğrencileri adeta eğlenceye doyacak.

Farabi Kimdir? Neyi İcat etti? Ünlü Filozof Hakkında Tüm Merak Edilenler! Farabi Kimdir? Neyi İcat etti? Ünlü Filozof Hakkında Tüm Merak Edilenler!

Aydin Fen Lisesi Ogrencileri Ellerine Firca Alip Okulu Boyadi 469879 Be46111F156E3D1425F560B28Dbfd3C7

UNUTULMAZ BİR ZAMAN GEÇİRDİLER


Gençlik Haftası, boyama etkinliğiyle başladı. Aydın Fen Lisesi öğrencileri ellerine aldıkları fırçalarla bahçe duvarları, çitleri, taş ve bankları boyadı. Boyama etkinliğinde öğrenciler, eğlenceli dakikalar yaşayarak unutulmaz bir zaman geçirdi. Etkinliğin ardından öğrenciler, mangal keyfi yaptı. İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Dr. İsa Ülker, Cüneyt Karademir ve Ali Kızmaz’ın da katıldığı etkinlikte, Aydın Fen Lisesi Müdürü Uğur Güleç, açıklamalarda bulundu.

Aydin Fen Lisesi Ogrencileri Ellerine Firca Alip Okulu Boyadi 469879 2A783B6383054D0Dbe290808144751De

GÜLEÇ’TEN BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU


Etkinliklerin boyama çalışmasıyla başladığını kaydeden Okul Müdürü Uğur Güleç, “Hafta boyunca etkinliklerimiz devam edecek. Bu sene sloganımızın ‘376 Renk İşte Ahenk’ olması nedeni, okulumuzda 376 öğrencimizin bulunması. Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz etkinliklerimiz sayesinde öğrencilerimiz arasındaki birlik ve dayanışma olgusu da güçleniyor. Tüm öğrencilerimizin Gençlik Haftası’nı kutluyorum.” ifadelerini kullandı.


 

Kaynak: HABER MERKEZİ