31 Mart’ta yapılan yerel seçimleri kazanarak, Koçarlı’nın yeni Belediye Başkanı olan Özgür Arıcı, partisinin Koçarlı İlçe Başkanı Hakan Akın ile birlikte Ankara’ya gitti. Başkentte ilk olarak TBMM’ye geçen başkanlar Arıcı ve Akın, partilerinin grup toplantısına katıldı.
Toplantıda CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in gündeme ilişkin yaptığı konuşmayı dinleyen Arıcı ve Akın, daha sonra CHP grup başkan vekilleri Ali Mahir Başarır ve Gökhan Günaydın, Aydın milletvekilleri Bülent Tezcan, Evrim Karakoz, Süleyman Bülbül ve Hüseyin Yıldız’ı ziyaret etti. Ziyarette kendilerini ağırlayan vekillerle Koçarlı’ya yapılacak yatırım ve hizmetlerle ilgili görüşen Arıcı, destek istedi. Arıcı, “Değerli vekillerimize misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
Arıcı ve Akın’da Ankara temasları: Yatırımlar için destek istediler
Ankara’ya giden Koçarlı Belediye Başkanı Özgür Arıcı, partisinin milletvekilleri ile bir araya geldi. Arıcı, Koçarlı’ya yapılacak yatırım ve hizmetlerle ilgili vekillerle istişarelerde bulundu.
Muhabir: EMRAH DİNÇER
Yorumlar
Trend Haberler
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
Nazilli’de seferberlik
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
Aydın'da yıkım devam ediyor
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi