Kaza, dün öğle saatlerinde Kuyucak’ta meydana gelmişti. Alınan bilgiye göre alkollü olan Arda Akçetin, İnönü Caddesi’nde seyir halinde iken kasisten hızlı geçerek dengesini kaybetti. Motosikleti ile yola savrulan Akçetin, kanlar içerisinde yerde kaldı. Bölgeye gelen sağlık ekipleri yaptıkları ilk incelemede 18 yaşındaki gencin durumunun ağır olduğunu belirlemişti.
ENTÜBE OLDU
İlk müdahalenin ardından Kuyucak Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Arda Akçetin, buradan Nazilli Devlet Hastanesi’ne getirildi. Durumu ciddiyetini koruyan 18 yaşındaki genç burada entübe olarak yoğun bakıma kaldırıldı.
ACI HABER SABAH GELDİ
Yoğun bakımda tedavisi devam eden 18 yaşındaki Arda’dan acı haber sabah geldi. Nazilli’de doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamayan Arda Akçetin sabah saatlerinde son nefesini verdi. Acı haberi alan aile ve yakınları hastaneye akın etti.