İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri zehir tacirlerine geçit vermiyor. Narkotik polisleri, uyuşturucu madde ticareti yaptığı belirlenin şahsın aracını Germencik ilçesinde durdurdu. Araçta bulunan Mustafa A. yakalanırken şüphelin üzerinde ve aracında arama yapıldı. Aramada, 2 parça halinde toplam 993 gram Metamfetamin maddesi ve 1.40 gram esrar maddesi ele geçirildi. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Mustafa A. uyuşturucu madde ticareti suçundan savcılık kararıyla tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Muhabir: KAZIM YÖRÜKCE