AK Parti'nin Ankara Kızılcahamam'daki 31. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı başladı. Toplantının açılış konuşmasını AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptı. Erdoğan, AK Parti’nin 23 yıldır ayakta kalmasının ortak akla verdiği önemden kaynaklandığını belirtti. Seçim sonuçları hakkında da konuşan Erdoğan, “Gereğini yapacağız” ifadelerini kullandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasının ardından, Genel Başkanvekili Efkan Ala'nın moderatörlüğünde genel merkez çalışmalarına dair bir oturum gerçekleştirildi. Oturumda, partinin önemli çalışmaları ve gelecek dönem stratejileri ele alındı.

Başkan Zencirci yeni dönemin ilk muhtarlar toplantısını düzenledi Başkan Zencirci yeni dönemin ilk muhtarlar toplantısını düzenledi

Ak Partililer Kizilcahamamda Bulustu 475438 796Efa1A02C48B066Ad09135F519975C

AYDIN’IN AK NEFERLERİ


Kampın son günü olan 2 Haziran Pazar günü yapılacak olan toplantı, genel istişare ve değerlendirme oturumlarıyla devam edecek Toplantıya Aydın'dan AK Parti Milletvekilleri Mustafa Savaş, Seda Sarıbaş, Ömer Özmen, Merkez Karar Yürütme Kurulu Üyesi Umut Tuncer de katılım gösterdi. Toplantıya ilişkin açıklamada bulunan AK Parti MKYK üyesi Umut Tuncer, “Aydın’ımızın AK neferleri Kızılcahamam’dayız. AK Partimizin 31’inci İstişare ve Değerlendirme Toplantısı ülkemize, milletimize, davamıza hayırlı ve uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

Kaynak: KAZIM YÖRÜKÇ