Kıvrak’ın Çine’nin mallarını sattığını iddia eden AK Partili Kandemir, “Sata sata bitiremedikleriniz elbet bir gün bitince belediyeyi yönetmek için hangi kaynakları kullanacaksınız.” dedi.
İlçe Başkanı Kandemir, yazılı olarak yaptığı açıklamasında şu ifadeleri kullandı: “Cambaza bak taktiğiyle kendi yaptıklarınızı kamuoyundan kaçırmaya çalışan suni gündemlerle uğraşan CHP İlçe Başkanına ve biz söylemekten usandık, satmaktan usanmayan Belediye Başkanına soruyorum. Geçen hafta ihaleyle 28 tane taşınmazı muhammen bedeli 44 milyona sattınız mı? Bu satışları belediyeden alacakları olan kişiler veya firmalar alacak karşılığında mı aldı? Her bir satış için ihaleye kaç kişi katıldı? Buradan elde edilen geliri seçim için fazladan aldığınız personeli finanse etmek için mi kullanacaksınız?

AK Parti’nin acı kaybı AK Parti’nin acı kaybı

Ak Partili Kandemirden Tepki Baris Manco Sarkisini Hatirlatti 473793 305E7E19Fedd466B806A93651610F614

“HİZMET OLARAK KULLANABİLECEK MİSİNİZ”


Kandemir, açıklamasını şöyle tamamladı: “Yine buradan elde edilen geliri, seçim önü sattıklarınız gibi planlamadan panikle yaptıklarınızda mı kullanacaksınız? Köyün eksiklerini gidersin kimseye muhtaç olmasın diye bağışlanan bu 26 adet yerin satışından elde edilen geliri o köyümüze hizmet olarak kullanabilecek misiniz? Sata sata bitiremedikleriniz elbet bir gün bitince belediyeyi yönetmek için hangi kaynakları kullanacaksınız yoksa korkarak başına geçtiğiniz Çipaş Topçam Su Fabrikasını da mı satacaksınız? Üzülerek görüyorum ki bu içinde bulunduğunuz durum bana rahmetli Barış Manço’nun şarkısını hatırlattı. Yaz tahtaya bir daha, tut defteri, kitabı, Sarı çizmeli Mehmet Ağa, bir gün öder hesabı.”

Kaynak: HABER MERKEZİ