AK Parti Aydın Milletvekilleri de bir araya gelen Yüzbaşıoğlu ve yönetimi, İncirliova’ya hizmet için çeşitli temaslarda bulundu.
Aydın’ın İncirliova ilçesinde çalışmalarını sürdüren AK Parti İncirliova İlçe Başkanı Mehmet Yüzbaşıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Ankara’ya gitti. Yüzbaşıoğlu ve yönetimi, AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın grup toplantısına katıldı. Erdoğan’ın gündeme ilişkin yaptığı konuşmayı dinleyen Yüzbaşıoğlu başkanlığındaki AK Parti İncirliova heyeti, ardından AK Parti Aydın Milletvekilleri Mustafa Savaş, Seda Sarıbaş ve Ömer Özmen ile bir araya geldi.
YÜZBAŞIOĞLU’NDAN TEŞEKKÜR
Verimli bir ziyaret gerçekleştirdiklerini vurgulayan Yüzbaşıoğlu, Ankara ziyaretiyle ilgili şu ifadeleri kullandı: “Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde grup toplantısına katıldık, değerli Vekillerimiz Sayın Mustafa Savaş, Sayın Ömer Özmen ve Sayın Seda Sarıbaş hanımefendi ile İncirliova’mıza hizmet noktasında toplantılar gerçekleştirdik. Saygıdeğer Vekillerimize İncirliova’mıza ve Teşkilatımıza vermiş oldukları desteklerden dolayı çok teşekkür ediyoruz.”