ADÜ’de yaptığı başarılı çalışmalarla adından söz ettiren Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Pınar Demircioğlu,Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı (TÜBİTAK) tarafından Teknoloji ve Yenilik Destek Programları Başkanlığına bağlı Makine Teknolojileri Grubunda Yürütme Kurulu üyeliğine seçildi. Demircioğlu görevlendirildiği 11 Mayıs tarihinden itibaren bir yıl süreyle bu görevi yürütecek.
Muhabir: KAZIM YÖRÜKÇE