ADÜ Hastanesi’ne ziyarette bulunan Rektör Prof. Dr. Bülent Kent’e Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erkan Salan, Genel Sekreter V. Prof. Dr. Bertan Akyol, Rektör Danışmanı ve Hastane Başhekimi Prof. Dr. Mücahit Avcil, Genel Sekreter Yardımcısı V. Ramazan Bilir ve İktisadi İşletme Müdürü Ayhan Duman eşlik etti. Üniversitede yapılması planlanan otoparkın, güneş enerjisi panelleri ile kendi elektriğini üreteceğini vurgulayan Rektör Prof. Dr. Bülent Kent, çalışmaların üniversitedeki yeşil alanlara zarar vermeden düzenleneceğini belirterek, hastane çevresindeki boş ve kullanılmayan alanlara da çardaklar yapılıp zeytin ağaçları dikileceğini ifade etti.
Muhabir: HABER MERKEZİ