Koçarlı’ya bağlı Yeniköy mahallesi muhtarı Yüksel Bıçakçı’nı kızını evlendi. Yüksel ve Özgül Bıçakçı’nın kızları Selver ile Merhum Recep ile Zeynep Taş’ın oğlu Halil dünya evine girdi. Yeniköy mahallesinde iki gün süren düğünde ilk olarak kız evinde kına gecesi düzenlendi.
Ertesi gün akşam ise kız evinde davullu zurnalı gelin alma merasimi gerçekleştirildi. Gelin alma merasimi sonrasında damadın arkadaşları ise damat Halil Taş’a işkence yaparak düğüne renk kattı.
Akşamında ise Yeniköy açık düğün salonunda düğün eğlencesinde ilk olarak nikah merasimi gerçekleştirdi. Genç çiftin nikahını Koçarlı Belediye Başkanı Özgür Arıcı kıyarak genç çifte mutluluklar diledi. Gecenin ilerleyen saatlerinde genç çift müzik eşliğinde akrabaları ve sevenleriyle oynayarak mutluluklarını paylaştı.