Aydın'da Fatih Esmek'in başkanlığında önemli sosyal sorumluluk ve yardım çalışmalarına imza atan Küçük Eller Büyük Umutlar Derneği, Ramazan ayı ve Ramazan Bayramı kapsamında örnek bir çalışma daha gerçekleştirdi. Dernek üyeleri ve hayırsever vatandaşların desteği ile Başkan Esmek ve yönetimi, Ramazan ayında ihtiyaç sahibi vatandaşlara gıda kolisi ve alışveriş çeki desteğinde bulundu.
TEŞEKKÜR ETTİ
Ekonomik durumu iyi olmayan ailelerin çocuklarını da unutmayan Başkan Esmek ve yönetimi, bayramlık kıyafet ve ayakkabı alarak, çocukların yüzlerini güldürdü. Küçük Eller Büyük Umutlar Derneği (KEBUDER) Başkanı Fatih Esmek, çok bereketli ve huzurlu bir Ramazan ayını daha geride bıraktıklarını belirterek, "Destekleriniz ile hedefimiz olan 400 ihtiyaç sahibi ailemize, gıda kolilerimizi ve 500 liralık alışveriş kartlarımızı teslim ettik. Çocuklarımıza bayramlık kıyafetler ve ayakkabılar aldık, yüzlerinde tebessüm olduk. Bağışları için yardımsever vatandaşlarımıza, emeklerinden dolayı yönetim kurulu arkadaşlarıma ve her daim yanımızda olan KEBUDER ADÜ gönüllülerimize çok teşekkür ediyorum. Sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir bayram diliyorum" dedi.