Didim’de Mayıs ayı başında serinleyen havalar yerini mevsim normallerinde bıraktı. İlçede hava sıcaklıkları 25 derece dolayında seyrederken, güneşli havayı fırsat bilenler soluğu deniz kenarında aldı. Başta Altınkum plajı olmak üzere halk plajları 2024 yaz sezonun ilk misafirlerini ağırlamaya başladı. Güneşin ve denizin tadını çıkarmak isteyenlerin tercihi ise Altınkum plajı olurken, bazı vatandaşlar ise denize girerek serinledi. Yalı Caddesindeki tüm mekanların açık olduğu ve müşterilerini ağırladıkları görüldü.
Muhabir: HÜSEYİN ÇALIŞKAN