Aydın Valisi Yakup Canbolat, göreve seçilmesinin ardından kendisini ziyaret eden İncirliova Belediye Başkanı AK Parti’li Aytekin Kaya’ya iadeyi ziyarette bulundu. Vali Canbolat’a İncirliova Kaymakamı Canan Hançer Baştürk eşlik etti. AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Yüzbaşıoğlu, MHP İlçe Başkanı Ercan Özdemir, belediye başkan yardımcıları Metin Korucu, Polat Tanrıkulu, Çetin Bayatlı ve meclis üyelerinin hazır bulunduğu ziyarette Başkan Kaya, makamında ağırladığı Vali Canbolat ile İncirliova’da yapılması planlanan devlet yatırımları ve hizmetleri görüştü.
Ziyaretin sonunda Başkan Kaya, Vali Canbolat’a içerisinde yöresel ürünlerin yer aldığı bir sepet hediye etti. Vali Canbolat’ın kendilerine yaptığı ziyaret ile ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Başkan Kaya, “Aydın Valimiz Sayın Yakup Canbolat'ı belediyemizde ağırlayarak önümüzdeki hizmet dönemi içerisinde İncirliova’mıza kazandırmayı planladığımız devlet yatırımları ve hizmetler ile ilgili değerlendirmelerde bulunduk. Sayın Valimize bizlere ve ilçemize gösterdikleri yakın ilgi ve destekleri için teşekkür ediyorum. Devlet destekli belediyecilik hizmetlerimizle İncirliova’mızı geliştirmeye ve güzelleştirmeye devam edeceğiz” dedi.