Yerel seçimde rakip olmuşlardı! Çetinkaya’dan alkışlanacak hareket... Yerel seçimde rakip olmuşlardı! Çetinkaya’dan alkışlanacak hareket...

Acarlar, Sandıklı Mahalle sakinlerinin İncirliova’ya geliş ve gidişlerinde kullandıkları yolun yapımı ile yılların çilesi de son bulacak. Yapılan yol çalışmalarına ilişkin bir açıklamada bulunan Gökmen; “Acarlar ve Sandıklı mahallelerimize yaptığımız ziyaretlerde vatandaşlarımızın Acarlar-Sandıklı ve İncirliova-Sandıklı yollarının yapılmasını yoğun olarak talep etmekteydi. Bizler de konuyu Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu’na ilettik. Söz konusu yolların 2024 yılı yatırım programı içerisinde yer aldığını söylediler. Kendilerinden söz konusu yolların bir an önce yapılmasını rica ettik. Geçtiğimiz hafta Acarlar-Sandıklı yolunun sıcak asfalt çalışması başlatıldı. Bugün de Sandıklı-İncirliova arası yolumuzun sıcak asfalt çalışması için Aydın Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri ilk çalışmayı başlattı. Her iki yolumuzun tamamlanmasıyla birlikte İncirliova-Sandıklı ve Acarlar yol güzergahının tamamı sıcak asfalt ile kaplanmış olacaktır. Yolun yapımında bizlere desteklerini esirgemeyen ve bir an önce başlatan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu ile ekibine şahsım ve vatandaşlarımız adına teşekkür ederim” dedi.

Secilmeden Baskan Gibi Calisiyor 452007 Fb36B2C1A94B63Ccc75E6E4Ab236C22B

“BAHANE ÜRETMEYECEĞİZ HİZMET YAPACAĞIZ”

İncirliova’ya ve İncirliova halkına yapılacak her türlü hizmet ve yatırıma öncü olacaklarını vurgulayan Başkan Adayı Gökmen, “Bahane üreten bir belediye değil. Halkına ve ilçesine hizmet yapan bir belediye olacağız. Kısa zamanda üç yolumuzun yapımına vesile olduk. İnşallah önümüzdeki günlerde yeni yollarımızın ve bazı hizmetlerin gerçekleşmesini de sağlayacağız. Hizmetlerimiz İncirliova’mıza vatandaşlarımıza hayırlı olsun. Güle güle kullansınlar” dedi.

Secilmeden Baskan Gibi Calisiyor 452007 2E9F5Dbeda1612F194F186Dc727Fee47

Secilmeden Baskan Gibi Calisiyor 452007 8Ff89Bee64Ec08F5494147A50492D3B9

Kaynak: HABER BÜLTENİ