Büro Memur-Sen Aydın Şubesi’nin İl Divan Toplantısına Cumhur İttifakı Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş, AK Parti Aydın Milletvekili Seda Sarıbaş, Büro Memur-Sen Genel Başkanı Yusuf Yazgan, Efeler Belediye Başkan Adayı Burak Pehlivan ve sendika üyeleri katıldı.

Sahada çalışmalarını hızla sürdürdüklerini ifade eden Pehlivan, Aydın’ın hizmetten yoksun kaldığını belirterek, 31 Mart akşamı bu işin biteceğini söyledi. Aydın’daki kayıp yıllara dikkat çeken Cumhur İttifakı Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Savaş, “31 Mart yerel seçimleri Cumhurbaşkanlığı seçimi kadar önemli. İnanıyorum yine Cumhur İttifakı kazanacak. 31 Mart akşamı Aydın kazanacak. Aydın gerçek belediyecilikle ve hizmetle buluşacak” dedi.

HANİ ÇEVRE DOSTUYDUNUZ?

Aydın’ın birçok ilçesinde arıtma tesisi olmadığını ifade eden Savaş, arıtma olmadığı için suların Menderes Nehrini kirlettiğini belirtti. Atıkların vahşi depolandığını ve kanalizasyon sularının çevreye verdiği zarara dikkat çeken Savaş, “Hani çevre dostuydunuz?” dedi. Mevcut büyükşehir belediye başkanın reklam ve algı ile kenti yönettiğini kaydeden Savaş, kendi resmi ve ismi için kullandığı 500 milyon TL’yi Aydınlı gençlere burs olarak vereceğini söyledi. Savaş, 1 Nisan’dan itibaren Aydın’ın Türkiye yüzyılına yakışır bir il olacağını ifade etti.

Savas Keske Dememek Icin Herkes Calismali Foto 456410 85F9A42663250Acfeb61C93706D376B2

BU İŞİN TELAFİSİ YOK

Seçime sayılı günler kaldığını hatırlatan Savaş, “Son düzlükteyiz. Son bir haftamız var. Her gün herkes bir kişiye dokunsa bu sayı yüzlerce kişiyi bulur. Bunu yapacak güç bizde var. Gelecek nesiller adına, çocuklarımız adına yapabiliriz. Bu şehrin bir yıl daha kaybetmeye tahammülü yok. Bu işin telafisi yok. Keşke dememek için yarından itibaren hep birlikte el ele çalışalım. Aydın’ı hak ettiği hizmetlerle buluşturmak adına bunu yapalım. Bu topraklara borcumu ödemek adına sizlerden bunu rica ediyorum” dedi.

İYİ Parti’nin kurultay tarihi belli oldu -Meral Akşener aday olacak mı? İYİ Parti’nin kurultay tarihi belli oldu -Meral Akşener aday olacak mı?

Savas Keske Dememek Icin Herkes Calismali Foto 456410 79D5B0Acbab91635D8F0Dff61664Ccbc

Muhabir: HABER MERKEZİ