Bozbaş, yeni görevine başladı. 10 yıl Aydın'da görev yapmıştı Bozbaş, yeni görevine başladı. 10 yıl Aydın'da görev yapmıştı

31 Mart seçimlerinde beklentilerin altında bir sonuç alan Ak Parti’nin Aydın Teşkilatı’ndan ilk açıklama geldi.  İl Başkanı Gökhan Ökten tarafından yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı; “Kıymetli hemşerilerimiz, değerli dava arkadaşlarımız 31 Mart 2024 Pazar günü vatandaşlarımız sandığa gitmiş ve iradesini beyan etmiştir. Gücünü sadece halktan alan bir siyasi anlayış olarak halktan gelenin başımızın üstüne olduğunu ifade etmek istiyoruz. Bu süreçte gece gündüz özverili ve kararlı çalışmalarından dolayı, başta Aydın Milletvekilimiz KİT Komisyonu Başkanımız Mustafa Savaş olmak üzere, belediye başkan adaylarımıza, belediye meclis üyelerimize, milletvekillerimize ve MKYK Üyemize, her kademede ki teşkilat mensuplarımıza yürekten teşekkür ediyorum.”
“TÜRKİYE YÜZYILI PERSPEKTİFİ” 
Ökten, “Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, Türkiye Yüzyılı perspektifi ile çalışmalarımıza durmadan dinlemeden devam edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Bu duygu ve düşüncelerle, kesin olmayan sonuçlara göre, yeni seçilen Belediye Başkanlarını, Belediye Meclis Üyelerini ve çok kıymetli muhtarları tebrik ediyoruz” ifadelerini kullandı. 

Muhabir: KAZIM YÖRÜKCE