Aydın’ın doğu bölgesinin sağlık hizmetlerini karşılayan Nazilli Devlet Hastanesine yeni uzman hekimler göreve başladı. Sağlık Bakanlığınca Nazilli Devlet Hastanesine Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Ekrem Çiftçi, Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Uzm. Dr. Fatma Yekta Ürkmez, Kardiyoloji Uzmanı Uzm. Dr. Gökhun Akkan, Biyokimya Uzmanları Uzm. Dr. Halil Köksal’ı ve Uzm. Dr. Arzu Ateş, Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı Uzm. Dr. Hamza Nakır, Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Mustafa Demir’i ve Beyin Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Selin Bozdağ polikliniklerinde hasta kabulüne başladı. Yeni uzman hekimlere NDH başhekimi Uzm. Dr. Necati Akkaya ve hastane yönetimi hayırlı olsun ziyaret gerçekleştirdi.
Nazilli Devlet Hastanesine Sağlık Bakanlığınca 8 uzman hekimin atamalarının yapılmasının ardından hastanede yaşanan yoğunlukların azalması beklenirken, vatandaşlar tarafında da atamalar sevinçle karşılandı.
NDH'de 8 uzman hekim göreve başladı
Nazilli Devlet Hastanesi’ne Sağlık Bakanlığı’nca değişik branşlardan toplam 8 uzman doktor atandı. 8 uzman hekim Nazilli Devlet Hastanesine gelerek görevlerine başladı. Hastane Başhekimi Necati Akkaya yeni hekimleri ziyaret ederek başarılar diledi.
Muhabir: M.NAZLI ALTINAYAR
Yorumlar
Trend Haberler
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
Nazilli’de seferberlik
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
Aydın'da yıkım devam ediyor
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi