Nazilli’de iş insanı Mehmet Ali Şahin ve Latif Şahin’in babaları 82 yaşındaki Osman Şahin bir süredir hastalığından dolayı Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi’nde tedavi görüyordu. 82 yaşındaki Osman Şahin aniden durumu sabaha karşı ağırlaştı. Baba Şahin, doktorların tüm çabalarına rağmen kurtarılamayarak hayata gözlerini yumdu.
Osman Şahin’in cenazesi bugün Bozdoğan’a bağlı Kamışlar Mahallesi’nde öğle namazına müteakip toprağa verilecek.
Editör: Cemre UZUN