Her geçen gün nüfusu artan Nazilli, alan olarak da genişlemeye devam ediyor. Hemen hemen her gün ilçede bir inşaat daha ilçede başlatılırken, tamamlanan daireler ise yolsuz kaldı.
DAİRE ÇOK YOL YOK
Artan fiyatlara rağmen, elde avuçta biriktirdikleri para ile ev sahibi olan vatandaşlar, varlık içinde yokluk çekiyor. Evlerine kavuşan ev sahipleri, teknolojinin çağ atladığı 2024 yılında bile evlerinin önünde yol bulunmamasından şikayetçi.
SEÇİM DÖNEMİNDE SÖZ VERİLDİ
Yetkililerin bir an önce yol yapım çalışmasına başlatmasını isteyen ev sahipleri, seçim döneminde kendilerine Fen İşleri Müdürlüğü başta olmak üzere tüm adayların söz verdiğini fakat geçen sürede hala daha bir hareketlilik başlamadığını belirtti.
Öte yandan şehrin merkezinde bulunan yolların bozukluğundan şikayetçi olan vatandaşlar ilçede genelinde yol çalışmalarının bir an önce başlatılması gerektiğinin önemini vurguladı.