Tüm Türkiye’de olduğu gibi Nazilli’de de seçim heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Sandık başına giderek belediye başkanları için ve muhtarlıklar için oy kullanan vatandaşlar demokrasi şöleni oluşturuyor.

İKİ KUZEN KARŞI KARŞIYA

Demokrosi şöleninin yaşandığı noktalardan birisi de Nazilli’ye bağlı kırsal Beğerli Mahallesi oldu. Mahalle Muhtarlığı seçimlerinde iki kuzen adaylıklarını koyarak rakip oldu. Mevcut muhtar Celalettin Şanlı yeni dönem için tekrar yarışa girerken, bu kez karşısına rakip olarak halasının oğlu olan Mehmet Gündüz çıktı.

Saatçı'dan sert tepki: “Fatih Atay önce ağzını yıkasın gelsin!” Saatçı'dan sert tepki: “Fatih Atay önce ağzını yıkasın gelsin!”

Nazillide Iki Kuzen Secimde Rakip Oldu En Buyuk Destek 90 Yasindaki Akrabalarindan Geldi 458354 74Beb578C95Dd1D24E1Bea3F87772B6A

EN BÜYÜK DESTEK AKRABALARDAN

Yaklaşık 800 kişinin yaşadığı Beğerli Mahallesi’nde muhtar adaylarına en büyük destek akrabalarından geldi. Aday olan Şanlı ve Gündüz’e destek vermek için sabahın erken saatlerinde oy kullanmaya gelen 94 yaşındaki Yusuf Ünal ve 90 yaşındaki eşi Hatice Ünal iki yeğenine de başarı diledi.

Öte yandan yaşlı çiftin oyları iki kuzene bölüştürerek destek olduğu bilgisine ulaşıldı.

Muhabir: M.NAZLI ALTINAYAR